עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

כשתגדל תהיה סוכן נדל"ן פסגת דן.

15/04/2019 15:38
Diana Levi
פבגת דן, רמת גן, נדלן, דירה לדוגמה

כשתגדל תהיה סוכן נדל"ן פסגת דן.


בזמן שאמא של הרבה מכם רצו שנהיה רופאים ועורכי דין, אמא שלי תמיד דחפה אותי ללמוד נדל"ן "כולם צריכים נדל"ן". נכון. דירה כולם צריכים, כמו בפרויקט פסגת דן

נדל"ן הוא תחום מרתק אבל הוא כולל בתוכו גם צד מאתגר. למה הכוונה? שאלה שרבים שואלים את עצמם לפני שהם נכנסים למקצוע התיווך היא השאלה הבלתי נמנעת והכה חשובה – כמה מרוויח סוכן נדל"ן? והאם בפועל אפשר להתפרנס בתחום הזה?

למעשה השכר של סוכן נדל"ן נובע מתוך אחוזי המכירות שהם עושים, לפני החתימה עם הלקוח, קובע המתווך אחוזים אותם ירצה להרוויח מהעסקה.

אפשר להגיד שככל ששווי הדירה גבוה כך תעלה עמלת המכירה ועל כך חותמים שני הצדדים בעסקה שמסכמים עליה, למשל בפרויקט פסגת דן.

סוכן הנדל"ן יכול להרוויח ממספר עסקאות שהוא מנהל בחודש ולפעמים אף ביום אחד. יש גם עניין של מזל.

חשוב להבין שיש הבדל בסכומי העמלות ככל שמדובר בערים שונות וכך ניתן להגיד שמחיר דירה והעמלה בצפון יהיו נמוכים לעומת דירה באיזור ביקוש במרכז, זה קורה בעיקר בעקבות היצע וביקוש של דירות ומחפשי דירות בפרויקט

כמה ירוויח סוכן מתחיל?

אם מדברים לרוב אז לרוב מתווך מתחיל ללא ניסיון יסגור יחסית מעט עסקאות בשנה, בסביבות ה5 לערך מהסיבה שאין ברשותו עדיין מאגר לקוחות והוא אינו משופשף בתחום.

לעומת זאת, מתווך מנוסה שהספיק ללמוד את כל ה"טריקים" שעוזרים למצוא עסקאות מוצלחות במקומות הטובים ביותר, אין הגבלה כמעט לכמות העסקאות שיכול המתווך לעשות ומדובר בסכומים גבוהים ומשתלמים מאד.

ככל שיש לך יותר ניסיון תרוויח יותר, מצד שני לא כדאי לוותר על הכריזמה ויכולת המשא ומתן שלו, והיכולת לזהות הזדמנויות טובות ועוד.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: